המסר שלנו

ה"אני מאמין" שלנו

אנו מאמינות כי התקופה המיוחדת של ההריון, הלידה ותחילת ההורות הם קרקע להזדמנות מדהימה לצמיחה והתפתחות אישית ואנושית של ההורים הצעירים, וכמובן להתפתחותו המיטבית של התינוק, אשר בד בבד עם התפתחותו הפיזית יכול לממש פונטציאל גדול יותר מאנושיותו כאשר אנו מתוודעים לצרכיו ומוכנים להגעתו.

אנו מאמינות כי הורות מודעת יכולה להתחיל למן הרגע הראשון לחיים, ברגע ההתעברות ועוד לפני כן. הבנת האופנים בהם התקופה החשובה כל כך של ההריון מעצבת את האפשרויות של העובר חשובה משום שניתן למנוע כל כך הרבה בעיות שעלולות להתעורר בשלבים מאוחרים יותר בחיים. הכלים שזוגות צעירים יכולים לקבל עוד לפני ההריון והורים צעירים בהריון יכולים כבר לקבל יכולים לערוך שינוי של ממש ולאפשר הרבה יותר רווחה, קשר ומימוש של הפונטציאל האנושי המתעצב בזמן ההריון ונחיתה רכה להורות.

אנו מאמינות כי כאשר מתכוננים לשינויים, אפשר לנחות לתוכם עם יותר רכות ורווחה, כאשר אתם חשים נוכחים ושמחים על כל החלטה שקיבלתם. אף שזה יכול להראות רחוק מהסקופ בו חייכם מתפקדים במהלך ההריון, השינוי לאחר הלידה הוא חד ולעיתים מהמם את האם והאב והישות הזוגית המוכרת. האחריות לחיים החדשים והרצון העמוק לתת להם את התמיכה והאהבה הראויה להתפתחותם המיטבית דורשות כדבר ראשון, הבנת התהליכים המתחוללים והכנה על מנת שתקופה זו תוכל למצות את המיטב שלכם.
אנו רואות לידנו וסביבנו הורים שהצליחו להפנות יותר ויותר משאבים, לחולל שינוי אמיתי באמצעות רכישת ה"השכלה" הרלווטית לשלבים המוקדמים של החיים, ואפשרו לתינוקות וילדים התחלה טובה לחיים. אנו יודעות שישנם עוד הורים רבים שהיו מעוניינים בסיפוק שמאפשרת כברת הדרך הזו.

אנו מאמינות כי עבור נושאים חשובים מאד יש לפנות את הזמן, ולכן קורסי ההכנה ללידה, קורס ההריון ומפגשי ההורות מועברים בסופי שבוע. הקורסים והסדנאות של מעטפת ההולדה מתוכננים להיות "אי של שפיות" בתוך השאון והקצבים האינטסיביים של החיים. במצב של שקט ואיזון, קרוב לטבע ולטבע של עצמנו יכולים להפתח השיקולים הראויים באשר להגעתם של לחיים חדשים. ל"אי השפיות" אתם מוזמנים להגיע כדי לקבל את התובנות, תפישות מתקדמות בתחומים הללו, טיפים רבים, ידע וכלים ובעיקר אוירה חמימה תומכת ונקייה. מטרת התהליכים שעוצבו במיוחד לתקופה זו של ראשית החיים נפתחים היא לאפשר לכם לתפקד במציאות האינטנסיבית באופן נבון המכיל את השיקולים החדשים אליהם אתם מתוודעים בתוך ההריון, הלידה וההורות. בעיקר במציאות הלחוצה והאינטנסיבית בה אנו מתפקדים. עבור דברים חשובים שווה להתאמץ וגם.. שווה להתענג על זמן משפחתי וזוגי יחד לפני שמתרחש שינוי מרכזי כל כך בחייכם, וגם לאחר מכן, בעודכם מסתגלים לחיים יחד.