מפגש y-top הבין לאומי בדנמרק

 

מפגש y-top הבין לאומי התקיים השנה בדנמרק, בכפר הבקהוס באזור הנקרא מרן ועסק בקידום פעילות ה- y-top בעולם בחסות ותמיכה גדולה מאוד של האחוד האירופי.

מפגשי ה- y-top  מאפשרים יצירת מעגלי קשר בי לאומיים לאנשים בכל הגלאים עם מיקוד צעיר ואקטיבי של התבגרות. פעילות הy-top  החלה את דרכה בארץ במעלה צביה במסגרת תבנית השלום והיום היא גדלה ומתרחבת למדינות רבות בעולם. המפגש במרץ היה מפגש יצירת אימון נוסף ורחב של  50-65 משתתפים שהגיעו מ12 מדינות מגלאים 14 ועד 56 יחד יצרנו רשת של אינטלגנציה המשלבת מארג חיוני לעדכון ויצירת בסיס נרחב לפעילות  בין לאומיות.

במפגש עסקנו במיקוד 7 קבוצות מחקר ויצירת רשת אינטליגנטית של: עקרונות ומטרות , יישומים פרקטיים בהתאמה, מה העדכונים הנחוצים בחברה העתידית, מרחבי תקשורת חדשים ואתר, תכנון כפר  Y-TOP  בין לאומי, יצירת תוכניות אימון למלווים בארץ ובעולם, וכן בניית התוכניות למפגש הקרוב בוואלש ואנגליה.

במפגש גם התקיים עם כל המשתתפים קונצרט גדול עבור כל הכפר במרן בכנסיה – קונצרט y-top for peace  בחסות הצוות והכומר המקומי, מוזיקה שנוגעת ומפעימה את מיתרי השלום והאחווה כערך אנושי עולמי.

כמו כן ביקרנו בשני מרכזים אחד בית ספר בתמיכת דנמרק והאיחוד האירופי לצעירים שם הם לומדים את מלאכת התיקון , המכונות , תקשורת ומוזיקה ויוצרים אפשרויות חדשות לעצמם ותיקון חפצים נחוצים והכרחיים לאפריקה ומדינות העולם השלישי - מרתק מאוד וכן מפגש במרכז כדור הארץ והאקולוגיה בחסות האיחוד האירופי ונאס"א ללמוד על מה באמת קורה על הכדור הכחול ...

משתתפי המפגש כולם  היו אחראיים  לבישולים, ניקיונות , אמות מידה גבוהות,  אווירת מיוחדת ובטוחה ,מוזיקה , פשטות, הומור בריא ומשחקים  סדנאות והרצאות תוכן,  שיחות סביב המדורה לתוך הלילה, תהליכים אינטגרטיבים הולוגרמים של הסתכלות רבת ממדים ורחבת אופציות לעתיד החברה האנושית.  

לקראת המפגש בארצות רבות יצרו מפגשי תמיכה ועירור מודעות לתהליכים מתחדשים בחברה האנושית היום , תהליך שיצר וזימן התחדשות כעת ועכשיו .

הסרט הוא פרויקט קצר של משתתפי המפגש באחת מהעיירות הרדומות בדנמרק והוסיף שמחת חיים לחיים ולכולם

לפרטים נוספים אפשר לפנות לגפנית templateofpeace@gmail.comאו 046619041